Něco málo o mně...
Sem vložte podnadpis

Jmenuji se Lída a je mi 35let. Jsem vdaná a žiji s manželem a sedmiletou dcerou v malé vesničce na Vysočině. Zajímám se o spoustu věcí, což vlastně nevím, jestli je úplně dobře. Můj život je sice pestrý a barevný, ale na druhou stranu vlastně neumím nic stoprocentně a dokonale. Mám potřebu si vyzkoušet sto a jednu věc a díky tomu se mi stává, že pro jedno musím zase omezit to druhé...ale co se dá dělat?! Každý jsme nějaký a musíme se sami se sebou naučit nějak žít.

Miluju vaření, kafe s kámoškou, výlety s rodinou, badbinton s dcerou nebo procházky přírodou úplně sama. Mám ráda počítače, internet, knížky, učení angličtiny, svojí kytaru, omalovánky pro dospělé (i ty dětské :). Nemám ráda, ale přesto musím prát, žehlit a uklízet, chodit na úřady nebo ráno vstávat. A absolutně nesnáším povídání si o ničem s někým s kým si povídat nechci, přetvářku a hrachovou polévku.

Poslední dobou se asi nejvíce zajímám o zdravé potraviny, superpotraviny či BIO výrobky. Jsem velký fanda malých farmářů, kteří se snaží na trh uvádět výrobky, které nejsou plné škrobů, želatin, umělých sladidel a nejrůznějších barviv. Taky mě zajímají bylinky a vše s tím spojené. Spousta běžných zdravotních problémů se bylinkami dá vyřešit, tak proč do sebe cpát chemii? Stejně tabletka problém nevyřeší, jen ho utlumí... Bylinky jsou prevencí a léčbou zároveň. A to se mi na nich líbí.

A toto všechno je vlastně důvod, proč jsem si otevřela malý obchůdek se zdravou výživou - zdrave-zobani.cz. Abych mohla ostatním lidem nabídnout alternativu...něco, čemu věřím, co mám ráda a o co se zajímám. A i to tom, hlavně tedy o výrobcích, které nabízím v obchůdku budou tyto stránky. Budu se Vám snažit představovat výrobky, výrobce, ale i suroviny, ze kterých jsou výrobky u mně prodávané vyrobeny. A jak se říká, žádný učený z nebe nespadl, tudíž doufám i ve Vaší aktivitu. Nikdo neví vše, ani já ne a oblast veganství či RAW stravy je pro mně stále neprobádaná. Těším se, že spolu najdeme společnou řeč a předáme si spoustu užitečných informací.

Jídlo, recepty, suroviny, nejrůznější alternativy masa nebo cukru budou tedy základním kamenem tohoto webu. Ale protože se jmenujeme barevna-energie, pojďme najít další témata, která nás budou společně zajímat. Ničemu se nebráním :)

Lída Musilová